WKF FLAG

WKF CZECH REPUBLIC - we are the real global player

WKF CZECH REPUBLIC

we are the real global player

 • Translator

 • Count per Day

  • 16Visitors today:
  • 21Visitors yesterday:
  • 162Visitors per month:
  • 40734Total visitors:
 • nadcházející akce

 • Archives


 • Fighter Profile

15th NIGHT OF GLORY

Posted by Office on March 28th, 2018

Radek „Ruchy“ Roušal

NOG 15

Vážení sportovní přátelé a příznivci bojových sportů zejména. Dovoluji si vás co nejsrdečněji pozvat na 15. ročník Muaythai & Kickbox galas – NIGHT OF GLORY, který proběhne 28.4. 2018 stejně tak jako každým rokem ve Vídni. Zahájení galavečera je předepsáno na 18:00 hod.

Akce proběhne v  prostorách Veranstaltungszentrum Rudolfsheim – Fünfhaus, 1150 WIEN Schwendergasse 41.                     

Jak již samotný název galavečera napovídá, uvidíte zde zápasy v Muaythai i Kickboxu. Fightcard představují zápasníci z Německa, USA, Polska, Ugandy, Švýcarska, České Republiky a pořádajícího Rakouska. Dovolujeme si vám představit jednoho ze zástupců fighters České Republiky, Davida „Buldozera“ Hudáka.

 

David „Buldozer“ Hudák

David Hudák se věnuje Muaythai více než čtyři roky. Ve svých 39 letech má za sebou čtyři zápasy s jednou výhrou a třemi prohrami. David je typický prototyp silového thaiboxera s obrovskou vůlí a vysokou disciplínou v tréninku. Jeho předností jsou důrazné koncovky v kombinacích, především boxerských technik. David je typologicky fighter s projevem maximálního tlaku na soupeře od začátku až do konce zápasu. Jeho styl boje připomíná radlici buldozeru, která před sebou hrne vše, co jí přijde do cesty. A to bez jakékoliv známky ústupu. Nutno podotknout, že v posledních měsících pracuje David důsledně no rozvoji technických a taktických parametrů, které z něho dělají úplně jiného thajboxera, než kterého jsme znali v minulosti. Projev Davida již zdaleka není tolik těžkopádný, jako tomu bývalo v minulosti. V současné době se pohybuje v daleko vyšším a uvolněném tempu, ve kterém je schopen efektivně využívat dominanci v úderech veškerých kombinací.

28. dubna, budeme svědky živého vystoupení Davida Hudáka v rakouské metropoli, kde bude rozdávat svému soupeři pozdravy z Brna. Brněnský buldozer přijede do Vídně srovnat se zemí vše, co se mu postaví do cesty.

 

Vstupenky jsou k dispozici zde

Name: David „Buldozer“ Hudák         

Date of birth: 39 year 

Veight: + 95kg    

Kickbox: 4 Fights, 1 win, 3 loss,

Club: GIBU GYM Brno        Coach: Bohuslav Chudáček, Raddy Diviš.

 

 

Radek „Ruchy“ Roušal

Tento ambiciózní třiadvacetiletý mladík má za sebou opravdu vysoce pozitivní fight bilanci, ve které z třinácti zápasů má na svém kontě 12 vítězství se dvěma vítěznými knock outy a jednu prohrou.

Radek Roušal je pro svůj dravý aktivní styl mimořádně žádaným artiklem na kickbox galas. Tím spíše, že zápasí ve střední váze, která svou dispozicí představuje jak požadovanou rychlost, tak i optimální důraz v zakončení kombinací. Radek trénuje Muaythai čtvrtým rokem a v současné době se věnuje jak své osobní přípravě, tak i přípravě svých svěřenců.   

 

Name: Radek „Ruchy“ Roušal                 

Date of birth: 23 year

Veight: -75kg

titls: WKF AM PRO EUROPEN  

Muaythai: 13 Fights, 12 win, 1 loss, 2 K.O. 

Club: GIBU GYM Brno     Coach: Bohuslav Chudáček, Raddy Diviš.