WKF FLAG

WKF CZECH REPUBLIC - we are the real global player

WKF CZECH REPUBLIC

we are the real global player

 • Translator

 • Count per Day

  • 14Visitors today:
  • 32Visitors yesterday:
  • 667Visitors per month:
  • 46682Total visitors:
 • nadcházející akce

 • Archives


 • Fighter Profile

Výsledky titulových zápasů v turnaji K1 MAXIMUM v Rusku

Posted by Office on December 10th, 2019

Ivo Crhák s jeho trenérem Viktor Nohel

Ruské město Tver bylo hostitelem významného turnaje K1 MAXIMUM, který se uskutečnil 6. prosince 2019 v největší místní sportovní hale. Významné sportovní akci přihlíželo na 3 tisíce platících návštěvníků, všechny zápasy přenášela televize a živě je bylo možné sledovat i na kanále YouTube.

Večer nabídnul celkem 10 zápasů v K1 a MMA, mimo jiné dva zápasy titulové, a to zápas o pás K1 MAXIMUM ve váze Lightheavyweight 81,4 Kg / 179 lbs, který probíhal formou pyramidy a zápas o titul mistra světa federace WKF ve váze do Lightcruiserweight 84,6 kg / 186 lbs.

Jurijem Zaatov a Ivo na oficiálním vážení

Mimo významné profesionální bojovníky z Ruska se letošního ročníku účastnili i borci z Německa, Rakouska a České republiky. Z Německa přicestoval zkušený borec Andreas Bastron, který bojoval o titul mistra světa asociace WKF, Rakousko zastupoval úspěšný bojovník Florian Bartl a z České republiky se účastnil náš borec Ivo Crhák.

Florian Bartl a Ivo Crhák nastoupili do turnaje o titul K1 MAXIMUM ve váhové kategorii 81,4 kg, společně se současným držitelem titulu Jurijem Zaatovem a Kirillem Vasilevem, oba z Ruské federace.

Do prvního zápasu kvalifikace nastoupil náš Ivo Crhák proti tvrdému soupeři, současnému držiteli titulu K1 MAXIMUM – Juriji Zaatovovi.

I když náš borec Ivo Crhák předvedl úžasný výkon, se současným šampionem Jurijem Zaatovem nakonec prohrál na body. Společně však divákům nabídli jeden z nejlepších a nejatraktivnějších zápasů večera.

Ve druhém nominačním zápasu o titul K1 MAXIMUM stanul rakouský bojovník Florian Bartl proti druhému borci z Ruska Kirillu Vasilevovi. Z tohoto zápasu vyšel vítězně Kirill Vasilev, který se ve finálovém zápase utkal se současným držitelem titulu Jurijem Zaatovem, který posléze titul obhájil a Vasileva poslal ve druhém kole, systémem K.O., k zemi.

V zápase o titul mistra světa federace WKF do Lightcruiserweight 84,6 kg / 186 lbs vyhrál místní bojovník Alexander Malafeev nad německým borcem Andreasem Bastronem.

 

Jurijem Zaatov, Kirillem Vasileev, Mikhail Vladimirovich Gerasimov, Florian Bartl, Ivo Crhák – na tiskové konferenci